FTTH Teknolojisi :
En hızlı bağlantı için ürünler ve ekipmanlar

EFB-Elektronik firmasında taşıyıcılar, belediye telekomünikasyon sağlayıcıları ve kurulumcular, yerel düzeyde fiber optik bağlantıların başarılı bir şekilde uygulanması için yüksek kaliteli FTTH teknolojisi bulabilirler. EFB-Elektronik firması kapsamlı FTTH ekipmanı sunuyor ve ayrıca FTTx ile ilgili hizmetlerin yanı sıra proje boyunca size uzman danışmanlığı ve desteği sunuyor. FTTx ağınızı birlikte başarıya ulaştırıyoruz.


Güvenilir bir ağ için yüksek kaliteli FTTH teknolojisi

EFB-Elektronik firmasının FTTx programı birbirine uyarlanmış bir dizi FTTH bileşeni sunuyor: Portföy, fiber optik kurulum kablolarından önceden monte edilmiş bileşenlere, FTTH dağıtıcılar ve kutulardan manşonlara ve kurulum aksesuarlarına kadar uzanıyor. Yerel Fiber-To-The-X projelerinin profesyonel bağlantısı ve kurulumu için ihtiyaç duyulan her şeyi bizde bulabilirsiniz. Sistem sunucusu olarak uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz her yapı parçasına yansıyor. EFB-Elektroniks ile, ağ teknolojisi ve fiber optik ağlar alanında danışman olarak, fiber optik eğitimlerine her zaman hazır olan FTTH ekipmanı için güçlü bir ortağınız var.

EFB-Elektronik bağlantı kutuları ile FTTx Ğ bağlantısı kurulumu


Herhangi bir FTTx ağının önemli bir bileşeni, doğru bağlantı kutusudur. EFB-Elektronik birmasının FTTH bağlantı kutusu, IP65 koruma türü ile hava koşulları etkilerine karşı en iyi şekilde korunmaktadır. IP65 koruma türünde su sıçramasına ve içeri toz girmesine (toz geçirmez) karşı bir koruma söz konusudur, bu nedenle FTTH kutusu dış mekanlar için daha uygundur. Uygulamaya bağlı olarak çeşitli boyut ve bağlantı sayılarına sahip bağlantı kutusu, FO adaptörlerin ve FTTH dağıtıcıların farklı donanımları için mevcuttur. 144 ila 2 bağlantı noktalı kutular mevcuttur.


Abbildung einer Anschlussbox - EFB Elektronik
  • IP65 koruma türü sayesinde dış mekan için optimum kullanım
  • Çok yönlü kullanım amaçları için çeşitli boyutta modeller (144-2 bağlantı noktası)
  • Entegre fiber fazla uzunluk yuvası
  • Anahtar veya özel vida ile erişim koruması ve mühürleme mümkündür
  • Daha fazla esneklik için entegre döndürülebilir ekleme kutusu
  • 144 ila 8 bağlantı noktalı gövde PLC ayırıcılar için bir yuva sağlar

FTTH kablosunun ve ekipmanının çevrim içi sipariş verilmesi

IP 20 koruma sınıfına sahip bağlantı kutuları ve sıva altı dağıtıcılar iç mekan kullanımı için yeterlidir. EFB-Elektronik firması ayrıca DIN raylı kurulum için seçebileceğiniz çok sayıda ürüne sahiptir. FO adaptörleri ve FTTH kutuları çevrim içi olarak size uygun adette kolay ve rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Yapılandırılmış kablo bağlantısı için [planlayıcı bölümü BAĞLANTISI] planlayıcı bölümümüzde ihale metinleri ve ek malzemeler bulunabilir. FTTH planlamasında EFB-Elektronik firmasının uzman mühendisleri memnuniyetle yanınızda olacaktır.


Fiber optik bağlantı köprüsü, fiber optik örgüler ve diğer FTTH aksesuarlarır

EFB Elektronik, FTTx ağınızın en iyi yuvarlanması için, cam elyafı alanında aksesuar yelpazesi sunmaktadır. MDIC'den (mikro damla kurulum kabloları) FO örgülere ve bağlantı kutularına kadar, tüm ürünlerimiz yüksek depolama kapasitesine sahiptir. Talebinize göre bireysel olarak önceden monte edilmiş fiber optik kablolar elde etmenin en hızlı yolu, EFB-Elektronik firmasının fiber optik yapılandırıcısıdır.
Benötigtes Zubehör - EFB Elektronik
EFB-Elektronik: FTTx-projeleriniz için FTTH teknolojisi, danışmanlık ve servisler

EFB-Elektronik, ağ teknolojisinin önde gelen üreticilerinden biridir. Müşterilerimize kurulum sektöründen, uzman ve toptan ticaretten ve ayrıca endüstriden veri ve ağ teknolojisinin tüm alanında yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Kapsamlı servis hizmetlerimiz ayrıca proje boyunca danışmanlık da içeriyor. Siz de EFB-Elektronik firmasının yetkin uzman ekibi ile birlikte ölçüye göre profesyonel komple sistemler ve amaçlarınıza özel sistem çözümleri geliştirebilirsiniz. Uzman mühendislerimiz size her zaman bir çözüm bulacaktır!


Ihre kostenlose Broschüre für
Fiber-to-the-Home Netze


Broschüre anfordern

Broschüre zu FFTH - EFB Elektronik

Ausschreibungstexte für FTTH-Planung


FTTH für Planerİletişim

Sizinle iletişim kurmamıza nasıl izin verilir?

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar zorunludur.

Sizinle iletişim kurmamıza nasıl izin verilir?
Lütfen seç
Desteklenen dosyalar: Görüntüler veya belgeler

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar zorunludur.