Birinci sınıf markalar


Markalarımız Avrupa genelinde kablolama sistemlerinde yüksek kalitesiyle bilinmektedir. EFB-Elektronik, kablolama sistemleri alanında iki güçlü markaya sahiptir: INFRALAN® (blendajlı kablo sistemi) ve ECOLAN® (blendajsız kablo sistemi).
Nahaufnahme Händeschütteln

INFRALAN®: blendajlı yapısal kablolama sistemi


ECOLAN® blendajsız yapısal kablolama sistemi

Altyapı sistem çözümleri sinyal iletim süresi, sinyallerin karışması ve bozucu elektromanyetik etkilerden korunma özelliği bazında yüksek kalite standartlarını sağlamalıdır. ECOLAN®, şirketler içinde hatasız ve hızlı iletişim sistemlerini garanti eden uluslararası tasdikli bir IT kablolama sistemidir. Uluslararası tesis altyapı projeleri için blendajsız yapısal kablolama sistemi olarak ECOLAN® markamızı önermekteyiz. ECOLAN® bileşenleri birbiriyle tam uyumludur. Ürünlerimiz GHMT ve ETL ve gibi sertifikalarla mevcut standartlara uygunluğu temin ederken, performans kriterlerini rahatlıkla sağlamaktadır. INFRALAN® ve ECOLAN® şirketlere ve kamu idarelerine, her biri EFB-Elektronik’in en üst düzeydeki kalite standartlarının bir göstergesi olan 25 yıl sistem garantisine sahip, tasdikli ve birinci kalite altyapı çözümleri sunar.

Kaptur Scanner

KAPTUR©: Ver toplama işleminiz için barkod tarayıcı

KAPTUR© okuma cihazları kusursuz branş çözümleri içindir. Barkod tarayıcılar ve otomatik tanımlama sistemleri pazar lideri konumundadır. EFB-Elektronik olarak bizler, bu son teknolojiyi sadece DACH bölgesinde size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

TECHLY® - Modern IT-Markası

EFB-Elektronik’in Almanya, Avusturya ve İsviçre bölgesinde dağıtımını gerçekleştirdiği TECHLY® markası yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. TECHLY® ürünleri kolay kullanılmaları, hayatı kolaylaştırmaları ve çevre dostu olmalarıyla bilinmektedir.

Daha Fazla Bilgi
Techly Produkte auf grauem Hintergrund

Entegre Güvenlik Sistem Çözümleri - İş ortaklarımız

TKH Security Solutions
TKH Security Solutions IP kameralar, network video kayıt cihazları ve optik fiber iletim sistemleri gibi ileri seviye video güvenlik kamerası sistemleri tedarik eden uluslararası bir kuruluştur. Hollanda’nın büyük teşebbüslerinden TKH Grubunun bir parçası olan şirket özel güvenlik çözümlerinin planlanması ve uygulanması konusunda uzun yıllara yayılan deneyime sahiptir. Şirketin ürün gamında hassas ortamlara (gıda fabrikaları veya kimyasal endüstrisi gibi) bilhassa uygun olan patlamalara dayanıklı kameralar da bulunmaktadır.