En yüksek seviyede
Endüstriyel Çözümler Üretiyoruz

efb-elektronik-hauptsitz

EFB-Elektronik Türkiye


EFB-Elektronik network ve güvenlik teknolojileriyle birlikte endüstriyel sistem çözümlerinde önde gelen bir imalatçı ve sistem sağlayıcıdır. Uzmanlığımız veri merkezlerinde sertifikalı üst düzey ürünlerin kullanıldığı yapısal kablolama işlerinden, endüstriyel müşteriler için geliştirilen özel çözümlere kadar uzanan geniş bir yelpazededir.

Bielefeld, Almanya’daki merkezimizden yönetilen ekibimiz, dünya genelinde müşterilere hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arasında bilişim teknolojileri ve güvenlik endüstrisinin tanınan markaları, orta boyutlu şirketler ve büyük kuruluşlar bulunmaktadır.

Dünya genelinde 6000 çalışana ve çeşitli imalat tesislerine sahip olan uluslararası THK Grubuna üye olmamız sayesinde, müşterilerimize fayda sağlama konusunda ek avantajlar kazanırız. EFB’nin Avrupa’da dokuz adet grup şirketinde toplam 330 çalışanı vardır. Bu şirketlerden beş Almanya’da, üç adet iştirak şirketiyse İstanbul, Kopenhag ve Viyana’da bulunmaktad ve Slovakya'da bir üretim lokasyonumuz var.

Misyonumuz

„Misyonumuz müşterilerimizi daha da başarılı kılmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktır.“ Robin Ohle, EFB-Elektronik GmbH müdürü.

EFB-Elektronik’in alamet-i farikası yüksek ürün ve proses kalitesidir. Bunun altında müşterilere katma değer sağlayan bir hizmet odaklı yaklaşım yatar: Biz ideal çözümü bulma konusunda uzmanız.

Ürün gamımız


Kullanımı kolay, uygulamada etkili ve kullanıcıya en yüksek değeri sunuyor. Kablolarımız yüksek kaliteleriyle üstün niteliklere sahip. UL E-337915, DIN EN ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2005 standartlarına uygun imalat proseslerimizle en üst düzeyde kaliteyi garanti ediyoruz.

Kendi İmalatımız

EFB-Elektronik yaygın olarak kullanılan tüm bakır ve fiber optik network kabloların imalatını Almanya’da gerçekleştirmektedir. Bu durum özel amaçlı endüstriyel kablolar, sistemler ve ekipmanlar için de geçerlidir. Sunucu ve network kabinlerimizle beraber bakır ve fiber optik kabloları için sunduğumuz pasif bileşenler de Avrupa’da üretilmektedir.

Şirket tanıtım filmimiz


Çok yönlü, yetkin, esnek – bunlar şirket filmimizde EFB-Elektronik için benimsediğimiz sloganlar. Filmi izleyerek şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Biz Neredeyiz?


İletişim

Sizinle iletişim kurmamıza nasıl izin verilir?

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar zorunludur.

Sizinle iletişim kurmamıza nasıl izin verilir?
Lütfen seç
Desteklenen dosyalar: Görüntüler veya belgeler

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar zorunludur.


News - Neues von EFB-Elektronik

Jetzt entdecken

Karriere bei EFB-Elektronik

Mehr erfahren

Bild von Arbeitnehmern - EFB Elektronik

Presse- Unsere Pressemitteilungen

Hier lesen