Esnek kullanım imkanlarıyla
Kabin Sistemleri

INFRALAN® Sistem Kabini, ister geleneksel bağımsız dağıtım kabini olarak isterse veri merkezi bünyesindeki bir kabin olarak kullanılabilen, modüler yapısıyla esnek kullanım olanakları sunan 19"lik bir kabin sistemidir. Geniş aksesuar çeşitleri sayesinde 1.200 mm derinliğe kadar bağımsız olarak genişletilebilir ve çok çeşitli kurulum gereksinimlerini karşılayabilir. Ek sistem kabinleri her yönde yan yana sıralanabilir. Yeni tasarlanan patentli kasa profilleri 1.500 kg yük kapasitesiyle profesyonel uygulamalar için yüksek stabilite sunar.
IP40/IP54 Endüstriyel Kabinler
Toz ve neme karşı ekstra koruma sağlayan endüstriyel kabinler zorlu ve çok kirli ortamlarda kullanıma ve aktif iklimlendirmeye uygundur. Endüstriyel ortamda değerli, yüksek kalite ekipmanları çevresel etkilere karşı güvenilir şekilde korurlar. Aktif iklimlendirme uygulamalarında mümkün olan en yüksek debi ve en az enerji kaybıyla optimum hava akışı sağlarlar.
Aktif Soğutma Sistemleri
Aktif elemanlar çalışma sırasında ısındığından güvenilir ve etkili çalışma için soğutma çözümleri gerektirir. EFB-Elektronik tüm kullanım amaçlarına yönelik uygun çözümleri sunar: sanayi ortamında toz geçirmeme veya ofis ortamlarında ses yalıtımı olası çözümler arasında yer alır. Tüm soğutma çözümleri müşteriye özel olarak maksimum güvenilirlik ve yüksek enerji verimi için tasarlanır.
Duvara Monte Edilen Muhafazalar
Duvara monte edilen muhafazalar daha küçük tesisatlarda patch panelleri, ek kutularını, anahtarları ve çoklu prizleri barındırmak amacıyla kullanılır. EFB-Elektronik küçük ofis/ev ofis (SOHO) uygulamaları için geliştirilen muhafazalar, standart veya arttırılmış koruma mertebesi seçenekleri, asgari yapısal yükseklikle düşey kurulum veya yerden tasarruf sağlayan 10” formatta küçük dağıtıcılar sunabilmektedir. Elbette EFB-Elektronik eksiksiz bir havalandırma aksesuarı ürün gamı ve tüm serileri için iletim ağı (network) elemanları da tedarik etmektedir.
Dâhili Aksesuarlar ve Kablo Düzenleyiciler
Bilişim teknolojilerinde kullanılan muhafazaların her birinde sistem elemanlarının, kabloların ve aksesuarların sıkıca tespit edilmiş ve optimum konumlandırılmış olması önemlidir. EFB-Elektronik raflar, çok işlevli raylar, DIN raylı cihaz taşıyıcılar ve modüler düşey kablo düzenleyiciler gibi ürünlerle bu ihtiyaçları karşılamak için doğru ürün gamına sahiptir. EFB-Elektronik’te ekipmanlarınızı kurmak ve kablo tesisatınızı mümkün olan en iyi şekilde düzenlemek için doğru aksesuarları bulabilirsiniz. Bir sistem çözümü tedarikçisi olarak sistem testlerinde iyi performans ve uygunluk sonuçları almanızı garanti ediyoruz.
Güç Dağıtım Elemanları
İletim ağında yer alan aktif cihazların tamamı ve çok sayıda aksesuar güç kaynağı gerektirir. EFB-Elektronik, sunuculara ve aktif elemanlara güvenilir ve güvenli şekilde enerji vermek için gerekli güç kablosu ve Güç Dağıtım Üniteleri (PDU) gibi aksesuarları tedarik etmektedir. Farklı ülkelere özgü kablolar, kilitleme yoluyla kritik sistemlerin aktif çalışmasının güvence altına alınması, fişten çıkmaya karşı emniyetli kablolar, gerilim kaynağının elektronik olarak izlenmesi ve belirlenen parametrelerden sapma halinde alarm verme gibi seçenekler de mevcuttur.