KAPTUR©: Ver toplama işleminiz için barkod tarayıcı

KAPTUR© okuma cihazları kusursuz branş çözümleri içindir. Barkod tarayıcılar ve otomatik tanımlama sistemleri pazar lideri konumundadır. EFB-Elektronik olarak bizler, bu son teknolojiyi sadece DACH bölgesinde size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Kaptur Scanner

Kolay veri toplama ve barkod tanımlama için çözümler

KAPTUR© ürünlerinin dahil edilmesiyle EFB-Elektronik, yepyeni ürün serisini sunuyor: EFB-Elektronik Almanya, Avusturya ve İsviçre için ayrıcalıklı distribütör olarak KAPTUR© markasının birinci sınıf 1D ve 2D barkod tarayıcılarını size sunuyor. Önceden tasarlanan standart çözümler ile çok yönlü uygulama alanları için geniş bir portföy elde ediyorsunuz.

Perakendeden endüstriye ve otomasyondan lojistik ve sağlık hizmetlerine: KAPTUR© okuma cihazları, otomatikleştirilmiş süreçler ve verimli veri işleme için QR kodları, EAN kodları ve barkodları tarar, tanımlar ve kaydeder. Barkod tanımlama ve otomatik veri toplama için en son teknolojiyi tanıyın!

Size okuma cihazları ve tanımlama sistemleri ve uygulamaları hakkında ayrıntılı ve bireysel danışmanlık sunmaktan mutluluk duyarız. Bizimle iletişime geçin!

KAPTUR© markasının çok yönlü ürün çözümlerini keşfedin


KAPTUR©: High-Tech okuma cihazları ile verimli veri toplama

Otomatik barkod tanımlama, iş süreçlerinizin düzenli akışını kolaylaştırır ve belirler
Çok yönlü uygulama alanları için 1D, 2-D, CCD ve kameralı barkod tarayıcı: Standartlaştırılmış ve uygun çözümler
Yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş üretim süreçleri için güvenilir veri toplama: Tedarik zinciri boyunca malzemelerin, parçaların veya ürünlerin takibi.
Dahili verilerin akıllı değerlendirilmesi: Müşteri tercihlerini analiz edin ve veri toplama işlemini ve süreçleri optimize edin

KAPTUR© markası ile tanışın

KAPTUR©, otomatik tanımlama sistemleri ve veri toplama için barkod okuma cihazları, RFID tarayıcılar ve mobil bilgisayar çözümlerinin geliştirilmesi ve üretiminde pazar liderlerinden biridir. Ara sıra kullanım için el tipi tarayıcılar veya otomatik üretim tesisleri için kameralı barkod okuyucular olsun: APTUR©, 1D ve 2D kodlar için size doğru tarayıcı çözümünü sunar. Teknoloji, tasarım ve kalite iyileştirmelerindeki yatırımlar ve yenilikler, KAPTUR© markasının uluslararası ortaklara ve distribütörlere son teknoloji ve çözümler sunmasını sağlıyor.

KAPTUR© teknolojisi için uygulama alanları

Perakende satış
Sanayi ve Otomasyon
Lojistik
En son teknoloji
Sağlık hizmeti
Otomatik tanımlama
Veri toplama

Ihr kostenloser KAPTUR® Katalog

Button zum Download - EFB Elektronik
Download
Button zum Blätterkatalog - EFB Elektronik
Blätterkatalog
Button zum Bestellen - EFB Elektronik
Bestellen

İletişim

Sizinle iletişim kurmamıza nasıl izin verilir?

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar zorunludur.

Sizinle iletişim kurmamıza nasıl izin verilir?
Lütfen seç
Desteklenen dosyalar: Görüntüler veya belgeler

Yıldız işareti (*) ile işaretlenmiş alanlar zorunludur.


EFB-Elektronik'in profesyonel ürünleri ve hizmetleri

Kurulum sektöründen, uzman ve toptan ticaretten ve sanayiden müşterilerimize ağ teknolojisi ve bilgi teknolojisi alanında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz: Kendi üretimimizden veya KAPTUR© ya da Techly gibi seçkin markalardan. EFB-Elektronik ayrıca projeniz için hizmetler, komple çözümler ve kişisel danışmanlık anlamına gelir. Uzman mühendislerden oluşan ekibimiz sizinle birlikte doğru çözümü buluyor. İster ağ teknolojisiyle ilgili atölyelerimizde ve çevrim içi eğitimlerimizde ister kişisel danışmanlıkta: Projenizi öne çıkarmak için sabırsızlanıyoruz!!